JAG BAS v2 (lampowy)

JAG Bluetooth Analog System (BAS) to lampowy odtwarzacz strumieniowy, służący jako źródło dźwięku do odtwarzania muzyki z mobilnych urządzeń wyposażonych w moduł Bluetooth na domowym systemie audio. Odtwarzacz jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami posiadającym modułem Bluetooth, łącznie z iPhone, iPad oraz iPod Touch 2 generacji lub nowszym.  JAG BAS można za pośrednictwem wyjścia RCA podłączyć do każdego wzmacniacza.

Pliki cyfrowe za pomocą modułu bluetooth trafiają do urządzenia gdzie dzięki wewnętrznemu DAC-owi zamieniane są na formę analogową. W takiej postaci trafiają na przedwzmacniacz lampowy oparty na dwóch lampach 6SN7. 

Użycie wysokiej klasy selekcjonowanych elementów, przestrzenny montaż oraz doskonały zasilacz z użyciem lampy prostowniczej EZ 80, podzielony na sekcję cyfrową i analogową ze stabilizacją napięcia zaowocowały dźwiękiem klasy HI-END porównywalnym z najlepszymi źródłami CD.

Obsługa Bluetooth

Nasz JAG BAS v2 jest kompatybilny z wszystkimi urządzeniami obsługującymi połączenie Bluetooth w tym telefonami na systemach Android i iOS oraz komputerami Windows lub Linux.

Serwisy streamingowe

Z pomocą JAG BAS v2 muzyka z twoich ulubionych serwisów streamingowych jak Spotify, Tidal, Apple Music czy SoundCloud nabierze nowego, szlachetniejszego brzmienia.

Słuchaj ulubionej muzyki

Posiadasz na swoim komputerze potężną bazę własnej muzyki w bezstratnych plikach w formacie FLAC. Nic prostszego, podłącz się za pomocą Bluetooth z JAG BAS v2 i ciesz się znakomitą jakością dźwięku.

KUP ONLINE
w Salonie Q21

Sprawdź ofertę JAG BAS v2 w naszym sklepie partnerskim w Pabianicach
POLECAMY

KUP ONLINE
w ART- AUDIO

Sprawdź ofertę JAG BAS v2 w naszym sklepie partnerskim w Niepołomicach
POLECAMY

KUP ONLINE
na Allegro

Sprawdź aktualne oferty sprzętu JAG Electronics dostępne na allegro.pl

Umów się na odsłuch

Chcesz posłuchać BAS JAG v2 i innych naszych produktów bezpośrednio u nas? Będzie nam niesamowicie miło posłuchać razem.
Świetnie zagrają w zestawie: